FOTO: Dzelzs vilks piedārdina Dzelzceļa muzeju

1 komentārs

Piektdien, 19. februārī, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā izskanēja rokgrupas Dzelzs vilks jaunākā albuma Perfekta Rītdiena lielkoncerts.

Dzelzs vilka jaunajā albumā Perfekta rītdiena iekļautas 11 kompozīcijas, kas ieskaņotas ieraksta producenta Ginta Solas ārpilsētas studijā Eli. Albuma ierakstā piedalījušies Dzelzs vilka mūziķi Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Mārcis Judzis un Kārlis Alviķis. Grupas puišiem pievienojušās arī dziedātājas Anita Intaite un Elizabete Lāce, kā arī dziedātājs Valērijs Cīrulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Perfekta rītdiena ir 13.grupas studijas albums. Dzelzs vilka iepriekšējais studijas veikums Dzīvnieks pilsētā nāca klajā 2011.gadā un saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kā labākais roka albums.

Koncerttūres laikā Dzelzs vilkam vēl paredzēti koncerti Teātra namā Jūras vārti Ventspilī 27. februārī un klubā Cita Atpūta Jēkabpilī 18. martā.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • ANNIJA
    0

    ANNIJA

    Paldies pas koncertu

    21.02.2016 01:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas