FOTO: dāmas pa Prāta Vētras koncerta pļavu brien augstpapēžu apavos

2 komentāri

Latvju daiļavas iekarojušas stabilu vietu pasaules skaistāko sieviešu topos, tāpēc ir gatavas darīt visu, lai šīs pozīcijas nezaudētu.

Sestdienas vakarā Jelgavā grupas Prāta Vētra koncertu, kas notika pļavā iepretim Latvijas Lauksaimniecības universitātei, desmitiem daiļavu apmeklēja visai iespaidīgos augstpapēžu apavos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāteic, dāmu drosme ir Ginesa rekordu grāmatas cienīga, ņemot vērā, ka koncerts ar dīdžejiem un iesildošo grupu kopā ilga vairāk nekā sešas stundas! Cepuri nost!

P.S. Profila attēlā redzamajai meitenei tikai ilustratīva nozīme – viņa nebija augstpapēžu apavu nēsātāju vidū :)

FOTO – Prāta Vētras koncerta apmeklētāji

2 komentāri

TOP komentāri

 • Baiba
  +1

  Baiba

  Un kādas ,tad ir Kaupera šausmīgās politiskās izdarības?Nodziedāja Krievijā?Nu un?Nevajag jaukt kultūru un mākslu ar politiku.Vai viņš Krievijā slavināja Putinu?Nē!!!Tavuprāt, prezidents drīkst apmeklēt tikai simfoniskās mūzikas koncertus, jo PRĀTA VĒTRA sevi ir it kā sakompromitējusi.

  26.07.2015 19:50

 • justīne
  0

  justīne

  Nemaz neizskatās, ka daudz apmeklētāju! jaunieši, kuri neinteresējas par politiku un nezin Kaupera izdarības tur tusējas! Prezidents!!! Kāpēc???

  26.07.2015 19:38

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas