Foto: Ar Spanovska ballīti Dailes teātris noslēdz sezonu

0 komentāri

Dailes teātris sezonu noslēdz ar koncertu Hameleona rotaļas – Spanovska ballīte. Koncertam 12. jūnijā sekos sezonas noslēguma balle, bet iepriekšpēdējā reize tikties ar Dailes teātra aktieriem vēl šajā sezonā ir jau šovakar.

Kā informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva, sezonas noslēguma ballē uz lustīgām dejām aicinās grupa Coolmans Report kopā ar Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas audzēkņiem Artu Jēkabsoni un Robertu Memmēnu. Vakaru vadīs aktieris Mārtiņš Počs, klātesošos aicinot piedalīties arī atraktīvos konkursos. Mazajā zālē būs iespēja radoši izpausties ikvienam un dziedāt karaoke. Kamerzālē tiks demonstrētas pēdējo trīs gadu laikā tapušās Dailes teātra video hronikas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncerta Hameleona rotaļas – Spanovska ballīte veidotāji no visa milzumlielā dziesmu daudzuma, ko savā teātra un koncertu dzīves laikā dziedājis aktieris Harijs Spanovskis, izvēlējušies tās, kas visvairāk uzrunā skatītājus un visbūtiskāk raksturo viņu, – no smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ, norāda koncerta veidotāji.

Koncertu veido radošā grupa: Intars Rešetins, Artūrs Skrastiņš, Juris Vaivods, Mārtiņš Vilkārsis, Ilze Vītoliņa, Inga Krasovska, Ivars Tilčiks.

Koncertā piedalās Olga Dreģe, Ieva Segliņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Sarmīte Rubule, Vita Vārpiņa, Artūrs Skrastiņš, Juris Frinbergs, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Gints Andžāns un Lauris Dzelzītis, kā arī bigbends Mirāža un TDA Rotaļa dejotāji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas