FOTO: A-ha atgriežas Rīgā ar jaunu enerģiju un degsmi

0 komentāri

15. martā Arēnā Rīga koncertu sniedza norvēģu sintīpopa grupa A-ha. Koncerts notika jaunā albuma Cast in Steel turnejas ietvaros. Šī bija grupas trešā uzstāšanās Rīgā.

Pērnā gada septembra sākuma izdotais albums Cast in Steel ir grupas desmitais studijas albums un pirmais kopdarbs pēc 2009. gadā iznākušā albuma Foot of the Mountain, kuru ne tikai kritiķi pozitīvi novērtēja, bet kas guva arī lielus komerciālus panākumus. Koncerts Rīgā notika jaunā albuma turnejas ietvaros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad 2010. gada decembrī Oslo Spectrum hallē izskanēja A-ha atvadu koncertturnejas Ending on A High Note – Farewell Tour pēdējie akordi, bija pilnīgi skaidrs, ka nākotnē grupas dalībnieki pārtrauc jebkuru sadarbību. Kā izteicās Mortens Harkets, “tā bija patiesa un īsta izjukšana, tolaik nosaukums A-ha bija zaudējis savu jēgu”.

Un tad, pārsteigdama visus, 2015. gada martā norvēģu grupa A-ha paziņoja, ka atkal ir sanākusi kopā, lai sniegtu koncertu 30. gadskārtējā festivālā Rock in Rio.

“Mēs neatgriežamies tāpēc, lai paliktu kopā. Mēs esam piekrituši atgriezties uz noteiktu laiku: viens albums, viena tūre. Tā ir lieliska iespēja ļaut mums uzrakstīt vēl vienu nodaļu,” atgriešanos komentēja Harkets.

Iepriekš grupa Rīgā uzstājās 2002. un 2010. gadā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas