Filmu par Eimiju Vainhausu atzīst par labāko savā žanrā

0 komentāri

ASV Nacionālā filmu kritiķu biedrība par pagājušā gada labāko filmu atzinusi žurnālistikas drāmu Spotlight. Kinolente nominēta arī Zelta globusa balvai, ko pasniegs jau šosvētdien. Par labāko dokumentālo filmu atzīta filma Amy.

Filma Spotlight stāsta par laikraksta The Boston Globe rakstiem, kuri atspoguļo pedofiliju katoļu garīdzniecībā. Sižets ir balstīts uz patiesiem notikumiem, un tajā galvenās lomas atveido aktieri Reičela Makadamsa un Maikls Kītons, kurš spēlē žurnālistu Volteru Robinsonu.

Par labāko aktieri kinokritiķi atzinuši kinolentes Krīds: Rokija mantojums galvenās lomas atveidotāju Maiklu Džordanu un Šarloti Remplingu no drāmas 45 gadi.

Filma par mūžībā aizgājušo dziedātāju Eimiju Vainhausu tika atzīta par labāko dokumentālo filmu.

Ņujorkas filmu kritiķu biedrība ir dibināta 1935. gadā un ir viena no vecākajām šādām grupām ASV. Viņu ikgadējā balvu pasniegšana tiek uzskatīta par labu priekšvēstnesi Oskara balvām, ko ASV Kinoakadēmija šogad pasniegs 28. februārī.

Foto: Eimija Vainhausa filmā Amy

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas