Filmu festivāls Lielais Kristaps strauji tuvojas kulminācijai!

0 komentāri

Finiša taisnē iegājis nacionālais kinofestivāls Lielais Kristaps, kura laikā iespējams iepazīt aktuālāko pašmāju režisoru veikumu!

Visskatītākās šogad bijušas īsfilmu sērijas par dažādām tēmām – skatītājus īpaši intriģējis kino par vīriešu pārdzīvojumiem un emocionālo pasauli. Kopumā festivālā iekļauti 87 pašmāju kinoprojekti – viena spēlfilma, 11 dokumentālās filmas, 21 spēles īsfilma, desmit animācijas filmas un 18 dokumentālās īsfilmas, kā arī 26 dokumentālās TV filmas. Svētdien notiks apbalvošanas ceremonija, kurā 400 kino nozares profesionāļu žūrija pasniegs balvas 15 profesionālajās nominācijās un 5 filmu kategorijās. Jau šobrīd paredzams, ka laureātu vidū būs arī jaunu režisoru darbi.

FOTO

5 labākās filmas arī turpmāk varēs noskatīties kino Citadele vai Lielā Kristapa mājaslapā.

“Tās filmas, kuras tieši profesionāļi atzinuši par labām, bet kurām varbūt tāda popularitāte no masu medijiem vai kinokritiķiem nav bijusi tik ļoti pievērsta, un tad, manuprāt, šeit arī parādīsies kādi jauni vārdi un iezīmēsies, kas nākotnē mūs varētu pārsteigt ar labu kino,” stāsta režisors un festivāla Lielais Kristaps organizators Reinis Kalnaellis.

Plašāk skaties LNT Ziņas sagatavotajā sižetā!

VIDEO

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas