Filmai par Stīvu Džobsu paredz Oskaru

0 komentāri

Jaunā filma Stīvs Džobss par tehnoloģiju giganta Apple dibinātāju nedēļas nogalē izpelnījusies jūsmīgas kritiķu atsauksmes. Eksperti uzskata, ka filma ir nopietns pretendents uz prestižo ASV Kinoakadēmijas balvu Oskars.

Kino žurnāls Variety norāda, ka galvenās lomas tēlotājs Maikls Fasbenders, režisors Denijs Boils un scenārists Ārons Sorkins uzņēmuši “tik spīdošu, satraucošu, ģeniāli izveidotu un pašapjūsmojošu filmu, kādu Stīvs Džobss ir pelnījis”. Fasbenders esot “skaidrs pretendents uz Oskara balvu labākā aktiera kategorijā”, uzsver žurnāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Žurnāls The Hollywood Reporter filmu raksturo kā “vienu no rudens sezonas prestižākajiem nosaukumiem”.

Tikmēr laikraksts The New York Times norāda, ka arī auditorija “silti uzņēmusi” filmas pirmizrādi Teluraidas kinofestivālā Kolorādo štatā, ASV.

Interesanti, ka par filmu atzinīgi izteicās arī Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks. Viņš juties tā, it kā “vērotu Stīvu Džobsu un pārējos”, nevis aktierus. Savukārt britu laikraksts The Guardian filmai deva viduvēju vērtējumu. Izdevums norāda, ka kinolente esot paredzēta Apple faniem, taču paslavēja Boila un Fasbendera veikumu.

Kinolente ASV kinoteātros būs skatāma no 9. oktobra. To paredzēts izrādīt arī Ņujorkas filmu festivālā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas