Filma par vismazāko supervaroni piedzīvojusi pirmizrādi

0 komentāri

Kino kompānija Marvel Studios, kas iepriekš laidusi klajā tādas filmas kā Dzelzs vīrs un Nepārspējamais Halks, iepazīstinājusi ar jaunu varoni. Tas ir Marvel filmu vismazākais supervaronis – Skudrcilvēks (Ant-Man).

Filma Skudrcilvēks balstīta uz Marvel komiksu varoni ar tādu pašu nosaukumu. Tajā apbruņojies ar superkostīmu, kam piemīt pārsteidzoša spēja samazināt izmēros savu īpašnieku, taču vienlaikus palielināt viņa spēku, blēdīgajam Skotam Lengam ir jāatrod sevī spēja kļūt par supervaroni un palīdzēt doktoram Henkam Pimam novērst jaunākās paaudzes tehnoloģiju draudus pasaulei.

Izņemot stāstu par varoni, kurš spēj samazināties izmēros, filmas pasaules pirmizrādē nekā maza nebija. Pols Rads, Maiks Duglass un Evandželīna Lilija ieradās uz sarkanā paklāja, kur viņus jau gaidīja kupls fanu pulks cerībā kaut uz mirkli klātienē tikties ar savām iemīļotajām Holivudas zvaigznēm.

Latvijā filmu uz kinoekrāniem varēs redzēt no 31. jūlija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas