Festivāls PagalmsFest maina norises vietu un izziņo dalībniekus

0 komentāri
Festivāls PagalmsFest maina norises vietu un izziņo dalībniekus
Rokgrupa Inokentijs Mārpls. Foto: Uģis Brālēns

Uz festivāla PagalmsFest skatuves šogad kāps 20 pašmāju muzikālās apvienības, kā arī viesi – grupa The Empire Strikes no Somijas. Festivāls norisināsies no 3. līdz 4. jūlijam Jūdažos, Jūdažu ezera krastā.

Līdzīgi kā visus iepriekšējos gadus, arī šogad festivālu plaši pārstāvēs pašmāju mūziķi. Divu dienu laikā būs dzirdamas tādas apvienības kā Inokentijs Mārpls, Starmetis, Omerta, Jūdas Graši, Marta Migla, DJ Krankenwagen, Monro, Hipstokrātija, Neon Saturdays, Edavārdi, Solite, Dream For Eternity, De Temps, Be Reet un citas grupas. Ar pilnu programmu ir iespējams iepazīties festivāla oficiālajos sociālo tīklu profilos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

PagalmsFest norisināsies ceturto gadu. Šogad gan mūzikas draugi pulcēsies citā ”pagalmā” – Jūdažos, Jūdažu ezera krastā Siguldas novadā.

Paralēli mūzikai gaidāmas arī dažādas aktivitātes un meistarklases, kurās festivāla apmeklētāji varēs radoši izpausties. PagalmsFest šogad plāno uzņemt ap 600 apmeklētāju. Jau tuvākajā laikā festivāla programma tiks papildināta.

Papildu informāciju par festivālu un tā aktivitātēm iespējams uzzināt sociālajos tīklos facebook.com/PagalmsFest un twitter.com/PagalmsFest

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas