Festivāls PagalmsFest maina norises vietu un izziņo dalībniekus

0 komentāri

Uz festivāla PagalmsFest skatuves šogad kāps 20 pašmāju muzikālās apvienības, kā arī viesi – grupa The Empire Strikes no Somijas. Festivāls norisināsies no 3. līdz 4. jūlijam Jūdažos, Jūdažu ezera krastā.

Līdzīgi kā visus iepriekšējos gadus, arī šogad festivālu plaši pārstāvēs pašmāju mūziķi. Divu dienu laikā būs dzirdamas tādas apvienības kā Inokentijs Mārpls, Starmetis, Omerta, Jūdas Graši, Marta Migla, DJ Krankenwagen, Monro, Hipstokrātija, Neon Saturdays, Edavārdi, Solite, Dream For Eternity, De Temps, Be Reet un citas grupas. Ar pilnu programmu ir iespējams iepazīties festivāla oficiālajos sociālo tīklu profilos.

PagalmsFest norisināsies ceturto gadu. Šogad gan mūzikas draugi pulcēsies citā ”pagalmā” – Jūdažos, Jūdažu ezera krastā Siguldas novadā.

Paralēli mūzikai gaidāmas arī dažādas aktivitātes un meistarklases, kurās festivāla apmeklētāji varēs radoši izpausties. PagalmsFest šogad plāno uzņemt ap 600 apmeklētāju. Jau tuvākajā laikā festivāla programma tiks papildināta.

Papildu informāciju par festivālu un tā aktivitātēm iespējams uzzināt sociālajos tīklos facebook.com/PagalmsFest un twitter.com/PagalmsFest

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas