Ewert and The Two Dragons pošas lielākajam koncertam grupas vēsturē

0 komentāri

22. martā Tallinas Saku arēnā ar savu līdz šim lielāko koncertu uzstāsies igauņu grupa Ewert and The Two Dragons, informē FBI. Grupas dalībnieki sola šovu ar iespaidīgu skatuvi un jaunākajām tehnoloģijām skaņu un gaismu risinājumos.

Šis gads grupai Ewert and The Two Dragons ir bijis produktīvs un ļoti veiksmīgs. Gada sākumā ierakstu kompānijas Warner paspārnē tika laists klajā viņu trešais solo albums Circles, mūziķi devās koncertēt ASV un Eiropā, kā arī ar panākumiem uzstājās mājās Igaunijā un kaimiņvalstīs. Novembrī singlam Circles tika uzņemts aizkustinošs video, tajā pašā mēnesī grupa nospēlēja piecus koncertus pēc kārtas Tallinas koncertzālē Von Krahl, biļetes uz visiem šoviem tika izpārdotas vienas dienas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad Ewert and The Two Dragons nolēmuši spert soli tālāk un 22. martā pirmo reizi uzstāties ar savu solo koncertu Tallinas arēnā.

”Mēs vēlamies virzīties uz priekšu. Tas ir nozīmīgs solis, tāpat kā mūsu albuma Good Man Down prezentācija, kā priekšnesums Nordea koncertzālē un uzstāšanās uz galvenās skatuves Positivus festivāla ietvaros. Jaunais arēnas šovs būs izaicinājums. Mēs vēlamies pārsteigt paši sevi, izmēģināt jaunas lietas, sniedzot klātesošajiem labāko muzikālo pieredzi pasaulē, neko vairāk un neko mazāk,” atklāj grupas līderis Ewert Sundja.

”Es uzskatu, ka šovs arēnā ir ļoti veiksmīgi sapludināts ar Circles ieraksta koncepciju. Ja turpini diendienā staigāt pa ierasto ceļu, nevari cerēt, ka kaut kas mainīsies vai attīstīsies. Tas noved pie komforta, bet īsti neko neuzlabo. Grupa nav stāvējusi uz vietas, taču mums ir nepieciešami jauni izaicinājumi, lai varētu attīstīties. Mēs esam izkāpuši no savas komforta zonas, un to raksturo pirmā uzstāšanās arēnā pašiem ar savu solo šovu. Ticu, ka mēs esam gatavi un mums viss izdosies!” komentē grupas Ewert and The Two Dragons ģitārists Erki Pärnoja.

Biļetes uz koncertu Tallinas arēnā jau nopērkamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Līdz 20. decembrim biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu – 20 eiro!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas