Eņģeļa balss īpašniece Alise Joste metas uz vienu roku ar Čipsi un Dullo

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 komentāri

Šķiet, ideālāku kombināciju pašmāju mūzikā ir grūti iedomāties, jo gan Alise, gan arī Čipsis un Dullais sevi ir pierādījuši Latvijas mūzikā. Varbūt ne tik plašai publikai, lai par viņiem zinātu ikkatrs, taču par kvalitātes trūkumu šeit nevar būt ne runas. Un nu viņi vienojušies kopīgā dziesmā, kas tiks iekļauta Latvijas neatkarīgās mūzikas oriģināldziesmu izlasē ar Aspazijas tekstiem.

Tie, kas vismaz kaut nedaudz ir dzirdējuši Alisi, zina, ka ar savu balsi viņa spēj sasildīt telpu [lasīt – sirdi, dvēseli, kā nu katram patīk] dažās sekundēs. Savukārt Čipsis un Dullais ar savām smeldzīgi ironiskajām dziesmām ir iekarojuši tūkstošu simpātijas, un, ja sākumā tas no malas varbūt šķita kā ļoti gaumīgs joks, tad tagad jau atļaušos viņus uzskatīt par ļoti nopietniem spēlētājiem uz Latvijas mūzikas skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gari nemuldēšu, jo nav, ko – lai jūsu skandes un austiņas piepilda šis lieliskais skaņdarbs.

P.S. Draugi, lūdzu, apsoliet man, ka šis nav pēdējais jūsu kopīgais “gabsītis”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas