ElektroFolk Cēsīs atskaņos arī nerātnās dainas

0 komentāri

Grupa ElektroFolk aicina uz lielkoncertu 31. maijā plkst. 18.00 Vidzemes koncertzālē Cēsis, kur līdzās klausītāju iemīļotajām dziesmās atskaņos jaunas oriģinālkompozīcijas ar dainu tekstiem, informē mūziķu pārstāvis Aldis Hofmanis.

Koncertā grupa ElektroFolk atskaņos dažādu Latvijas novadu mūsdienīgi aranžētas tautasdziesmas, kā arī jauno programmu – oriģinālkompozīcijas ar dainu tekstiem. Klausītājus sola pārsteigt neparasti stilu savienojumi no ambienta minimālisma līdz progrokam un Balkānu mūzikas kaislībām, no kora balsu sapņojuma līdz pat virtuozai kompozīcijai ar nerātno dainu tekstu. Koncerta īpašie viesi – jaunais Vidzemes krāsu koris Imanta Toča vadībā. Koncerta videoprojekciju veido Viktors Keino.

Grupā ElektroFolk, kas dibināta 2012. gadā, apvienojušies pieredzējuši mūziķi – Andris Abelīte, Arnolds Kārklis, Iveta Baumane, Uģis Vītiņš un Ainārs Majors. Pērnā gada vasarā ElektroFolk uzstājās Pasaules koru olimpiādes atklāšanas koncertā, šogad uzrādīja labu rezultātu dziesmu konkursa Supernova finālā. ElektroFolk par labumu Elektro saņēma mūzikas ierakstu gada balvu Zelta mikrofons 2014 nominācijā Labākais tautas un pasaules mūzikas albums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas