Eksperimentāls piedzīvojums izrādē LŪDZU

0 komentāri

Jau šajā nedēļas nogalē, 4., 5. un 6. februārī, teātra eksperimentu cienītājiem būs iespēja baudīt jauno teātra mākslinieku veikumu izrādē – LŪDZU, kas norisināsies LKA Latvijas Kultūras koledžas Baltajā Zālē.

Izrādes pamatā ir prozas lasījumu laureātes Janas Egles stāsts Lūdzu, lūdzu, lūdzu – par diviem brāļiem un nelaimes gadījumu, kas izmainījis viņu dzīves, par sekundes nozīmi, par pieredzi, kas izveidojusi mūs par tādiem, kādi esam, un par sasodīto vistu, kurai ir neciešama smaka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrāde tapusi, sadarbojoties Latvijas kultūras un mākslas augstskolu studentiem, dodot vaļu eksperimentiem un jaunu formu meklējumiem. Izrādes netradicionālā uzbūve sniedz skatītājam iespēju to interpretēt sevis un savas dzīves notikumu kontekstā. Lūdzu ir Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžas studentes Sabīnes Ozoliņas diplomdarbs režijā. Sabīne savā darbā akcentē dzīvības tematu, cik bezrūpīga var būt attieksme pret mums svarīgo, kā no vienkāršas rotaļas viss var iegriezties prātam neaptveramos notikumos.

Foto

Jauniestudējums tapis sadarbībā ar jauno teātra organizāciju ZONA projects, kas dibināta pērnā gada pavasarī. ZONA projects ir organizācija, kas īpašu uzmanību pievērš telpas un laika meklējumiem mūsdienu teātrī. Organizācija paspējusi viesoties arī festivālos ārpus Latvijas ar kustību izrādi neViens, kas izpelnījusies īpašu atzinību par tās režiju un vizuālo noformējumu. Izrādes tapšanu atbalstījusi LKA Latvijas Kultūras koledža, Latvijas Kultūras akadēmija, LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs.

Pirmizrāde piedzīvota LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā 2015. gada 21. decembrī.

Brīdinām: izrādē tiek izmantotas dūnas.
Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas