Divi kaili vīrieši atklās Liepājas teātra jauno sezonu

0 komentāri
Divi kaili vīrieši atklās Liepājas teātra jauno sezonu
Foto: Mārtiņš Vilkārsis

Šīs nedēļas nogalē, piektdien, 11. septembrī, ar Sebastjana Tjerī komēdiju Divi kaili vīrieši Dž. Dž. Džilindžera režijā tiks atklāta Liepājas teātra 109. sezona, informē teātrī.

Franču dramaturga un aktiera S. Tjerī (1970) lugās bieži sastopamas neierastas situācijas, kurās tiek ierauti mūsdienu cilvēki – iestudējuma Divi kaili vīrieši galvenie varoņi ir kādas prestižas advokātu firmas darbinieki – advokāts un viņa palīgs (Gatis Maliks un Kaspars Kārkliņš) – arī ar viņiem noticis kas neparasts.

Alens Krāmers – nopietns advokāts un uzticīgs vīrs – kādu rītu pamostas viesistabā kails… blakus savam darba kolēģim. Ne viens, ne otrs nevar izskaidrot, kā nonākuši šajā situācijā. Kā par nelaimi, abus pieķer arī Alena sieva, un Krāmers ir gatavs izgudrot jebko, lai tikai saglābtu savu laulību. Cenšoties rast atbildes uz jautājumiem, kā abi nonākuši šādā situācijā, viņiem nāksies ne tikai pārliecināt apkārtējos, bet arī ielūkoties pašiem sevī. Kur slēpsies patiesība?

Foto: Mārtiņš Vilkārsis

Foto: Mārtiņš Vilkārsis

Izrādē piedalās arī aktrises Signe Ruicēna un Ilze Jura.

Iestudējumam tapt palīdzējusi ierastā Dž.Dž.Džilindžera komanda – scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, horeogrāfe Inga Krasovska un gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis. Lugu tulkojis Ilmārs Šlāpins.

Liepājas teātris atgādina, ka iestudējums tapis pārceltās K. Bogomolova izrādes Mēnesis uz laukiem vietā, kuras pirmizrāde paredzēta maija beigās.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas