Decembra repertuārs Daugavpils teātrī

0 komentāri

Pirmssvētku laikā Daugavpils teātris sarūpējis vairākus pārsteigumus, gādājot gan par lielajiem, gan mazajiem skatītājiem, priecējot ar jau iemīļotiem un jauniem iestudējumiem.

7. decembrī būs skatāms jaunākais Daugavpils teātra radošās komandas veikums – mūzikls visai ģimenei Leo – mazais lauva (rež. O. Šapošņikovs), kas izteikts galvu reibinošu deju un triku, mūsdienīgu mūzikas ritmu un spilgtu krāsu valodā. Bērniem no 3 gadu vecuma saistoša būs Latvijas Leļļu teātra viesizrāde Saulīte un sniega cilvēciņi (rež. M. Koristins). Iestudējums ir par sirds siltumu un iejūtību, veidots pēc rumāņu tautas pasakas motīviem un būs skatāms 17. decembrī plkst. 10.00 un plkst. 18.00. Muzikālu izrādi Sniegbaltītes skola (rež. I. Lūsis) sarūpējis RaCoco teātris. Iestudējuma aktieru ansambli veido Latvijā pazīstami mākslinieki, mūziķi un TV zvaigznes, tas tiek rādīts visā Latvijā un 18. decembrī būs redzams uz Daugavpils teātra skatuves.

Decembrī būs skatāmas arī citas šīs sezonas jaunākās izrādes – pēc I. Buņina stāstu motīviem tapušais iestudējums Tumšās alejas (rež. G. Surkovs) un kriminālkomēdija krievu valodā Baismīgās mājsaimnieces (rež. I. Lūsis). Decembra repertuārā – arī iepriekšējās sezonas skatītāju un kritiķu uzmanību izpelnījušies iestudējumi. 5. decembrī – par mālu mīcīšanu un mīlestību latgaliešu gaumē izrādē Dabaseibys pūddarneica (rež. J. Jonelis), bet 19. decembrī par traģiskajām un komiskajām cilvēka rīcības izpausmēm iestudējumā Emigranti (rež. O. Šapošņikovs).

12. decembrī ir gaidāma pirmizrāde: atpazīstamā britu dramaturga A. Eikborna darbu Kā tā otra puse mīl iestudē J. Jonelis, piedaloties aktieriem M. Korsietim, K. Veinšteinai, L. Ivanovai, M. Korklišai, E. Viļumovam, R. Gailumam. Par izrādes scenogrāfiju un kostīmiem gādā māksliniece L. Pavlovska, par muzikālo noformējumu – jaunais komponists P. Pāss.

Pēdējo reizi uz Daugavpils teātra skatuves būs skatāma komēdija Biznesa klases palāta (rež. I. Lūsis). Iestudējums, kurā savijas ne vien smalks humors un lirika, bet arī dzīves gudrība, būs skatāms 14. decembrī.

Sīkāka informācija – Daugavpils teātra mājaslapā daugavpilsteatris.lv, biļetes – teātra kasē un internetā bilesuparadize.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas