Dailes teātrī top komēdija Vaņa un Soņa un Maša un Spaiks

0 komentāri
Dailes teātrī top komēdija Vaņa un Soņa un Maša un Spaiks
Foto: Jānis Deinats

Dailes teātra novembra pirmizrāžu klāstu papildina Kristofera Durenga aktuāla komēdija Vaņa un Soņa un Maša un Spaiks, ko teātra Mazajā zālē iestudē režisors Gundars Silakaktiņš, informē teātra pārstāve Liene Jakovļeva. Pirmizrāde paredzēta 16. novembrī.

Kristofera Durenga komēdija 2103. gadā saņēmusi augstāko ASV teātra atzinību – Tonija balvu – kā gada labākā luga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iztēlojieties nomaļu savrupnamu parastā Amerikas mazpilsētā! Iespējams, ka to kādreiz ir ieskāvis ķiršu dārzs, kurā pastaigājušies pāvi, bet tagad to jau sen vairs tur nav. Šajā namā savu mūžu vienmuļi vada dīvains pusmūža pāris – brālis un māsa. Vientuļš Vaņa, kurš ar savu likteni ir samierinājies, un vientuļa Soņa, kura savukārt ir rūgtuma un nožēlas pilna. Viņu čehoviskā ikdiena šķiet nepārvarama. Rutīnā iederas arī viņu mājkalpotāja Kasandra, kura labprātāk nevis uzkopj māju, bet biedē savus saimniekus ar dramatiskiem un neizprotamiem pareģojumiem. Tomēr, kad kādā nedēļas nogalē viņu namā ierodas apskaužami veiksmīgā un slavenā kinozvaigzne Maša ar savu jauniņo mīļāko Spaiku, Kasandras pareģojumi pēkšņi sāk piepildīties, un izrādās, ka katrs no viņiem uz savu dzīvi var paskatīties arī no cita skatupunkta.

Lomas atveidos Pēteris Gaudiņš (Vaņa), Mirdza Martinsone (Soņa), Akvelīna Līvmane (Maša), Kaspars Zāle (Spaiks), Inita Dzelme (Ņina) un Marīna Janaus (Kasandra).

Kopā ar režisoru Gundaru Silakaktiņu jauniestudējumu veido scenogrāfs Vents Vīnbergs, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, kustību konsultants Kārlis Božs un gaismu mākslinieks Harijs Zālītis. Lugu no angļu valodas tulkojusi Evita Mamaja.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas