Briāna ielas bāriņš “uzsauc” Nemierīgu festivālu

0 komentāri

Bārs Nemiers, A. Briāna ielā 9, Rīgā, sestdien, 28. maijā, aicina uz bezmaksas festivālu, kurā citu starpā uzstāsies rokgrupas Laika Suns un Inokentijs Mārpls un elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks.

”Mūs māc nemiers. Tāds nemiers, ka gribas padalīties arī ar citiem. Tāpēc izdomājām, ka 28. maijā jāsarīko Nemierīgs festivāls ar āra skatuvi un bāru,” skaidro festivāla organizatori.

Festivāla programmā sekojoša:

  • 18:00 Tehnikums (uz āra skatuves)
  • 19:00 Laika Suns (uz āra skatuves)
  • 20:30 PND (uz āra skatuves)
  • 22:00 Inokentijs Mārpls (uz āra skatuves)
  • 23:30 Kashuks (uz bāra balkona skatuves)

Festivāla organizatori sola nodrošināt arī telšu pilsētiņu. Vairāk par festivālu meklē šeit.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas