Biļešu cenas uz Barišņikova izrādi Jaunajā Rīgas teātrī SS.lv sasniedz pat 900 eiro

0 komentāri

Ceturtdien Jaunā Rīgas teātra Lielajā zālē notiks pirmizrāde Alvja Hermaņa iestudējumam BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS, kuru režisors iestudējis sadarbībā ar aktieri, seriāla Sekss un lielpilsēta zvaigzni Mihailu Barišņikovu.

Līdz pirmizrādei atlikušas vien pāris dienas, tāpēc nav nekāds brīnums, ka biļetes jau ir izpārdotas. Tiesa gan, šo to vēl iespējams iegādāties vietnē SS.lv. Tiesa gan, lai klātienē vērotu kādu no izrādēm, būs jāšķiras no paprāvas naudas summas – jau tagad biļešu cenas sasniedz pat 900 eiro, 450 eiro par vienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā īpašajā teatrālajā piedzīvojumā Barišņikovs interpretēs Brodska dzeju. Hermanis un Barišņikovs aizvedīs skatītājus iedomātā pasaulē, ļaujot līdzpārdzīvot Brodska sarežģīto, lirisko un iedarbīgo vārdu spēli. Dzejai skanot dzejnieka dzimtajā valodā, iestudējums BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS ar tekstu un kustību atklās dzejnieka daudzpusīgo garīgo pasauli, kas piepildīta ar dziļu jēgu un patiesām emocijām.

Nobela prēmijas laureātu dzejnieku Josifu Brodski un leģendāro mākslas personību Mihailu Barišņikovu saistīja cieša draudzība, kas ilga 22 gadus līdz pat Brodska nāvei 1996. gadā. Abi atkal satiksies uz skatuves režisora Alvja Hermaņa iestudējumā.

Iestudējuma scenogrāfe ir Kristīne Jurjāne. Izrādi Jaunais Rīgas teātris veido kopā ar Baryshnikov Productions.

Izrādes notiks krievu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas