Beātes Zviedres trio ar Mārtiņu Brūveri aicina uz programmu Mūziklu zelts

0 komentāri

11. maijā plkst. 19.00 Zirgu ielas koncertzālē skanēs koncerts Mūziklu zelts, uz ko aicina Beātes Zviedres trio un aktieris Mārtiņš Brūveris. Šis koncerts būs noslēdzošais pasākums Beātes Zviedres džeza koncertu ciklā, kas norisinājušies no 23. aprīļa.

Koncertprogramma Mūziklu zelts ir pasaulē slavenāko mūziklu kaleidoskops, kas virpuļo un apstājas pie spilgtākajiem Eiropas un ASV mūziklu skaņdarbiem – gan senākiem, gan ne tik seniem. Līdztekus džeza un dažādu citu noskaņu mūziklu pērlēm no ārvalstīm, šajā koncertā ir iespēja dzirdēt arī jaunākos latviešu mūziklu darbus.

”Vispatiesākā un dzīvākā no mūzikas valodām ir džezs, jo tas ir spējīgs sasaistīt mirkli ar radīšanas brīnumu, veidojot maģiju, kura aizrauj sev līdzi”, tā saka pati Beāte Zviedre.

Mūziklu šarms allaž ir piesaistījis lielu publikas uzmanību. Tās ir ne tikai dziesmas, bet arī artistiski, miniatūri stāsti. Šīs programmas ietvaros ir iespēja dzirdēt skaņdarbus gan no leģendāriem mūzikliem (Cabaret, Nine, The Sound of Music, West Side Story u.c.), gan no salīdzinoši nesen tapušām, krāšņām muzikālām filmām. Lielai daļai no šīm kompozīcijām jaunie mākslinieki atraduši savu pieeju un interpretāciju. Džezs trio mūziķiem ir ļoti tuvs, jo šo žanru viņi ir studējuši Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļā.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Beāte Zviedre ir vokāliste ar smalku un niansētu balsi, plašu diapazonu un daudzpusīgu muzikālo pieredzi. Ikdiena vokālās grupas Framest sastāvā jaunajai dziedātājai devusi iespēju pilnveidot sevi visdažādākajos muzikālajos projektos. Tie ietvēruši gan sadarbību ar grupas New York Voices līderi Pīteru Eldridžu (PeterEldridge), gan koncertdarbību Eiropas valstīs, Krievijā un Ķīnā, tāpat arī dalību konkursā Jaunais vilnis 2012.

Tuvas attiecības Beātei ir arī ar teātra skatuvi –viņa atveidoja Esmeraldas lomu Latvijas Nacionālā teātra izrādē Parīzes Dievmātes katedrāle.

Dāvis Bindemanis ir jaunais džeza pianists, kurš sevi ir veiksmīgi pierādījis gan teorijā, gan uz skatuves, tādēļ šobrīd papildus koncertdarbībai, Rīgas Doma kora skolā topošajiem mūziķiem māca džeza klavierspēli un harmoniju.

Toms Lipskis muzicējis gan instrumentālās, gan vokāli instrumentālās apvienībās. Viņš pārvalda dažādus basa instrumentus, piemēram, basģitāru, taču šajā koncertprogrammā viņš muzicēs uz kontrabasa.

Par kopējo noskaņu gādās atraktīvais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris, kurš ne tikai katrā dziesmā meklēs un atklās iedvesmu, bet arī pats būs sagatavojis muzikālu pārsteigumu.

Video: ieskats programmā

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv, kā arī Zirgu ielas koncertzālē stundu pirms koncerta. Zirgu ielas koncertzāle atrodas Valsts Akadēmiskā kora Latvija mēģinājumu telpā Kaļķu ielā 11a, ieeja no Zirgu ielas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas