Baltā nakts pulcēja 40 tūkst. interesentu, pie vairākiem objektiem veidojās rindas

0 komentāri

Mūsdienu kultūras foruma Baltā nakts pasākumus šogad apmeklējuši aptuveni 40 tūkst. interesentu, un aktivitāte bijusi līdzīga kā iepriekšējos gadus, informē Baltās nakts 2015 komunikācijas vadītāja Linda Vītola-Barānova.

Lielākā apmeklētāju interese bijusi par objektiem, kas atradās Vecrīgā. Uz šo objektu apskati arī veidojās garākās interesentu rindas. Tālākajos Baltā nakts apskates objektos, kas atradās ārpus Vecrīgas, rindas neveidojās, jo tie bija izvietoti salīdzinoši lielās telpās.

Skatītākie Baltā nakts objekti bija ārvalstu projekts Doma laukumā Gaismas milži pilsētvidē, ko piedāvāja lielformāta gaismas leļļu teātris Dundu no Štutgartes. Tāpat apmeklētāju vidū iecienīts bija nepieradinātās mūzikas festivāla Skaņu mežs sarīkojums Anglikāņu baznīcā, kas piedāvāja gan muzikālus priekšnesumus, gan īsfilmas. Apmeklētājos lielu interesi raisīja arī dažāda formāta koncerti, performances, darbnīcu un laikmetīgās mākslas izstāde, kuru piedāvāja laikmetīgās mākslas festivāls Survival K(n)it 7, vēsta rīkotāji.

Baltās nakts organizatori ar pasākuma norisi ir apmierināti, uzskatot, ka šogad apskates objektu izvietojums bija daudz koncentrētāks kā ierasts. Tāpat arī laikapstākļi bijuši labvēlīgi Baltās nakts norisei.

Šogad Baltā nakts Rīgā norisinājās jau desmito reizi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas