Baiba Sipeniece-Gavare: Padomju laikā Dziesmu svētku “kritušos” iznesa neuzkrītošāk

5 komentāri
Baiba Sipeniece-Gavare: Padomju laikā Dziesmu svētku “kritušos” iznesa neuzkrītošāk
Foto: LETA

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisījusi jauniešu masveida ģībšana XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, kā rezultātā tika atcelts šodien paredzētais svētku gājiens.

Kamēr liela daļa sabiedrības ir neizpratnē par notiekošo, TV un radio dīva Baiba Sipeniece-Gavare Facebook.com dalās savās izjūtās un pieredzē par notiekošo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Sveiks, kas labs! Nu būsim taču saprātīgi – Dziesmu svētki ir unikāls pasākums ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Es tik lepna par Laviju neesmu bijusi sen. Paldies VISIEM, kas piedalījās un organizēja. Es esmu piedalījusies vairākos Dziesmu un deju svētkos, tostarp padomju laikā. Toreiz arī notika visādas ķibeles, tikai “ātrā palīdzība” ģērbās neuzkrītošāk un “kritušo” iznešana nebija tik uzkrītoša, nebija Facebook un Twitter, kur ekomammām un tētiem izliet savu žulti, toreiz ziņu dienesti nezināja, ka sliktas ziņas ir labas ziņas. Es novēlu visiem būt lepniem, izprotošiem un paškritiskiem!”

5 komentāri

TOP komentāri

 • annele
  +1

  annele

  Nu protams! Tiko kads pasaka kaut ko labu par padomju laikiem, kā kāds jau sāk brēkalēt un lādēties uz to cilvēku. Jo tad jau nevarēja būt nekas labs. Tikai slikts... Ta bāc! Kur jūs tādi pareizie sadzimuši tais sliktajos laikos!

  13.07.2015 21:04

 • Aita
  0

  Aita

  Piekrītu Baibai !

  14.07.2015 17:59

 • Patiešām
  0

  Patiešām

  Vārgo nebūtu tik daudz ja mēs paši viņus tādus ne izaudzētu. Kādēļ vainot pārējos pašu kļūdās. Sīkaļas mums ēd tādus mēslus kādus mēs tajos padomju laikos par sliktu uzskatījām un daži pat lopiem neko tam lidzigu nedeva . Tagad visiem alerģijas un visādi citādi draņķi.

  13.07.2015 22:44

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas