Atdzimis Latvijas Jaunatnes teātris

0 komentāri

Pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma atdzimis Latvijas Jaunatnes teātris. Tā atjaunotāji cer aizpildīt caurumu, kas radies, nedomājot par pusaudžiem veltītām izrādēm. Ceļu pie skatītājiem teātris sāks jau rīt – ar muzikālo izrādi Un atkal Pifs.

Dibināts un ziedu laikus piedzīvojis padomju gados, bet slēgts neilgi pēc PSRS sabrukuma, no pīšļiem atdzimis Latvijas Jaunatnes teātris. Tagad teātris mīt koncertzāles Rīga telpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Teātra atjaunotāji pauž gandarījumu par paveikto – teātris  bijis ļoti nepieciešams, jo iepriekš par jauno paaudzi nav īsti domāts.

Pirmais teātra iestudējums ir daudzām paaudzēm tuvais stāsts par sunīti Pifu un viņa draugiem. Pirmizrāde notiks rīt, un kamēr tiek iekārtota skatuve, mēģinājumi notiek blakus telpās.

Teātra veidotāji iecerējuši repertuāru balstīt uz pusaudžiem domātu literatūru, arī tādu, kas skolās noteikta kā obligāti izlasāma.

Turpmākajos mēnešos izrādei par Pifu sekos komponista Zigmara Liepiņa   muzikālais iestudējums Žanna d’Arka, kurš dienas gaismu ieraudzīja tālajā 1979.gadā, bet cenzūras dēļ tā izrādīšana pārtraukta. Nākamajā sezonā iecerēti iestudējumi Starp mums, meitenēm runājot, Suns un kaķe, un citas izrādes.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas