Astro’n’out un Gobziņš uzstāsies Mākslas akadēmijas karnevālā

0 komentāri
Astro’n’out un Gobziņš uzstāsies Mākslas akadēmijas karnevālā
Foto: LETA

19. februārī Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) jau 78. reizi notiks karnevāls, kurš šogad ar tēmu Virtuālais paradīzes dārzs akcentēs interneta un digitālās vides arvien pieaugošo nozīmi. Uz karnevāla galvenās Mamma daba skatuves kāps viena no Latvijā mīlētākajām grupām – Astro’n’out & DJ Rudd ar koncertprogrammu Astro’Electro Acoustic 2.0, kā arī kolorītais Roberts Gobziņš.

Uz karnevāla galvenās skatuves kāps arī ciemiņi no Baltkrievijas Super Besse, latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi, kā arī Bandmaster un Emil Deo + Richard Spatz. Savukārt grupas Indygo, Sibyl Vane (Igaunija), Laime pilnīga, Be Reet, Crow Mother, Foxthroat un Rebel Riot savus cienītājus karnevālā iepriecinās no roka skatuves. Kaut ko atbilstošu savai muzikālajai gaumei pasākumā spēs atrast ikviens. Ielūkoties vērts ir arī funk telpā, kurā saimniekos apvienība ”Funky Breakout: DJ All-viss, DJ Rudd un Pm2TheAm. Par folk telpas labsajūtu parūpēsies grupas Dārdi, Labie Laiki, Rikši, kā arī Čipsis un Dullais un Rīgas tautas mandolīnu orķestris. Savukārt 91kidz stage pulcēs Suave-94, Young-P, Rom+Ann, Judzhen, 91kidz, spāņu mākslinieks JU, Lessfucc, Dispoze un Ironixx. Karnevālā uzstāsies arī mākslinieki un muzikālās apvienības, kas tikai nesen sākušas savu muzikālo karjeru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

19. februārī Birojnīcā norisināsies Red Bull Mūzikas Akadēmijas infosesija, uz kuru aicināti dīdžeji, vokālisti, perkusionisti, producenti un citi mūzikas pasaules radošie darboņi. Sesijas mūziķi būs Red Bull Music Academy laureāti Full Crate x Mar (Nīderlande), bet jau pusnaktī dīdžeja un vokālista duets kāps uz karnevāla 91kidz stage.

Foto: LMA karnevāls pērn, kad tēma bija Klonu kāzas

Liela rosība notiks arī paralēli muzikālajam piedāvājumam. Karnevāls priecēs ar plašu aktivitāšu, meistarklašu klāstu un uzmanības vērtām performancēm LMA studentu un Latvijas Kultūras akadēmijas dejotāju izpildījumā. Īpašu rituāla performanci būs sarūpējusi starpdiscpilinārā deju studija Ideagnosis, ko vada Simona Orinska. Uz atpūtu no kņadas aicinās improvizācijas grupas Art и Šok, Prieka ministrija un stand-up Comedy Latvia. Papildus vizuālajam baudījumam karnevāla apmeklētāju maņas kņudinās dziedošā dzejniece un dzejas priekšlasījumi. Kino telpā tiks demonstrētas Rīgas Starptautiskā filmu festivāla 2ANNAS īsfilmu programma – 75 minūšu garas latviešu un ārzemju režisoru animācijas filmas. Viesiem būs iespēja darboties tērpu darbnīcā, Soundschool dīdžeju vadītās meistarklasēs un skulptūras ”Dāvids” zīmēšanas meistarklasēs. Kaut kas interesants ir pietaupīts tieši karnevāla pirmo stundu apmeklētājiem, jo jau plkst. 20.30 būs vērojami tējas meistaru paraugdemonstrējumi.

Jau ierasts, ka daļa no karnevāla nakts burvības ir tikai šim pasākumam un tēmai veidotās dekorācijas un mākslas objekti. Par totapšanu šoreiz rūpējas studenti no LMA un citām Latvijas mākslas skolām, kā arī liels skaits brīvprātīgo palīgu. Vairāki mākslinieki veidos instalācijas, kas ierasto LMA ēku pārvērtīsdažādu gaismu un noskaņu labirintā.

LMA karnevāls 2016. gada 19. februārī sāksies plkst. 20.00 un turpināsies līdz pat rīta gaismai. No plkst. 21.00 apmeklētājiem būs pieejamas darbnīcas un aktivitātes, bet jau 22.00 sāks skanēt dzīvā mūzika. Atgādinām, ka ieeja karnevālā ir no 18 gadu vecuma.

Karnevāla norises vieta: Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvārī 13, Rīgā.

Biļetes iepriekšpārdošanā tiks tirgotas vēl tikai divas dienas – 12. un 17. februārī LMA telpās, kā arī bārā Ezītis miglā. Biļešu skaits ir ierobežots.

Publicitātes attēls

Publicitātes attēls

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas