Astro’n’out un DJ Rudd sniegs koncertu uz jumta

0 komentāri

Grupa Astro’n’out ceturtdien, 23. jūlijā, Daugavas koncertzālē sniegs koncertprogrammu Astro`Electro Acoustic, kas tapusi sadarbībā ar labu draugu DJ Rudd, informē koncertzāles pārstāve Vivita Leismane.

Grupas Astro’n’out jaunā elektroniski akustiskā koncertprogramma pagājušā gada rudenī ar sajūsmu tika uzņemta septiņos koncertos visā Latvijā, un nu koncerts tiek sniegts arī Rīgā – Daugavas koncertzālē, 11. novembra krastmalā 17, Triangula Bastionā.

Astro`Electro Acoustic programmā grupa Astro’n’out iekļāvusi vairāk nekā 10 grupas pastāvēšanas gados radītās kompozīcijas jaunos, brīžiem pat radikāli atšķirīgos aranžējumos. Koncertā uz vienas skatuves ar Astro’n’out kāps arī albuma Lauvas un Lion’s Share producents un grupas draugs DJ Rudd.

Nākamnedēļ, 30. jūlijā, uz Daugavas koncertzāles skatuves kāps dziedātāja Aminata ar savu solokoncertu Inner Voice, 6. augustā akustisku koncertu sniegs romantiskākā latviešu puišu grupa Otra Puse, bet 27. augustā – Intars Busulis ar Abonementa orķestri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas