Astro’n’out koncertu viesmāksliniece būs Laima Jansone

0 komentāri

Trīs dienās trīs pilsētas – 12., 13. un 14. februārī attiecīgi Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā izskanēs grupas Astro”n”out & DJ Rudd mini koncerttūre Astro” Electro Acoustic 2.0. Koncertskanējumu bagātinās koklētāja Laima Jansone, informē grupas menedžere Kristīne Komarovska.

Koncertos skanēs labākās Astro’n’out dziesmas neierastos aranžējumos, kā arī klausītāji gūs pirmo ieskatu grupas jaunā albuma materiālā. Grupai uz skatuves pievienosies tās ilggadējais draugs un producents DJ Rudd, kā arī talantīgā latviešu koklētāja Laima Jansone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ar Laimu sanāca iepazīties tuvāk, kopīgi veidojot priekšnesumu Eņģeļi pār Latviju koncertam. Tam gatavojoties, sajutu, ka neskatoties uz dažādajiem pārstāvētajiem mūzikas laukiem, mēs “sajūtiski” dalām līdzīgas vērtības kā dzīvē, tā mūzikā,” stāsta grupas Astro”n”out soliste Māra Upmane-Holšteine.

Laima Astro”n”out mūziķus vienmēr uzrunājusi ar savu dabiskumu, gaišumu, bet galvenais – mūziķus ļoti iedvesmo viņas unikālā kokles spēle, atmosfēra kādu viņa spēj uzburt ar vienu instrumentu un uzdrīkstēšanās pludināt žanrus.
”Astro” Electro Acoustic 2.0 ir koncerti, kuros mēs vēlamies kāpt ārā no komforta zonas un ļauties muzikāliem eksperimentiem. Tādēļ arī uzrunājām Laimu mums pievienoties un esam ļoti priecīgi un pagodināti, ka viņa ir piekritusi,” stāsta Māra.

Astro” Electro Acoustic 2.0 koncerti notiks:

  • 12. februārī plkst. 19.00 Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē,
  • 13. februārī plkst. 19.00 Lielajā Dzintarā Liepājā,
  • 14. februārī plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē Jūrmalā.

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu servisa kasēs un internetā.

Video: Astro”n”out jaunākais videoklips Atskatos

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas