Astro”n”out izsludina papildkoncertu Valentīndienā Jūrmalā

0 komentāri

Trīs dienās trīs pilsētas – attiecīgi 12., 13. un 14. februārī Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā – izskanēs grupas Astro”n”out & DJ Rudd mini koncerttūre Astro” Electro Acoustic 2.0. Sakarā ar Dzintaru koncertzāles Mazās zāles pirmā koncerta plkst. 18:00 biļešu izpārdošanu Astro”n”out izziņo papildkoncertu plkst. 20:30, informē grupa menedžere Kristīne Komarovska.

Koncertos skanēs labākās Astro’n’out dziesmas neierastos aranžējumos, kā arī klausītāji gūs pirmo ieskatu grupas jaunā albuma materiālā. Grupai uz skatuves pievienosies tās ilggadējais draugs un producents DJ Rudd, kā arī izcilā latviešu koklētāja Laima Jansone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ar Laimu sanāca iepazīties tuvāk, kopīgi veidojot priekšnesumu Eņģeļi pār Latviju koncertam. Tam gatavojoties, sajutu, ka, neskatoties uz dažādajiem pārstāvētajiem mūzikas laukiem, mēs sajūtiski dalām līdzīgas vērtības kā dzīvē, tā mūzikā,” stāsta Māra Upmane-Holšteina. ”Laima vienmēr uzrunājusi ar savu dabiskumu, gaišumu, bet galvenais mūs visus ļoti iedvesmo viņas unikālā kokles spēle, atmosfēra, kādu viņa spēj uzburt ar vienu instrument, un uzdrīkstēšanās pludināt žanrus. Astro” Electro Acoustic 2.0 ir koncerti, kuros mēs vēlamies kāpt ārā no komforta zonas un ļauties muzikāliem ekperimentiem. Tādēļ arī uzrunājām Laimu mums pievienoties, un esam ļoti priecīgi un pagodināti, ka viņa ir piekritusi,” norāda Astro”n”out soliste.

Astro” Electro Acoustic 2.0 koncerti notiks:

  • 12. februārī plkst. 19:00 Latgales vēsniecībā Gors Rēzeknē
  • 13. februārī plkst. 19:00 koncertzālē Lielais dzintars Liepājā
  • 14. februārī plkst. 18:00 un plkst. 20:30 Dzintaru koncertzālē Jūrmalā

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu servisa kasēs un internetā.

Foto: Astro’n’out ar pašu vārdā nosauktu vīnu prezentē jaunu video

Video: dziesma Atskatos

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas