Arstarulsmirus aicina uz savu pirmo stand-up comedy izrādi “Iekšējās balsis”

0 komentāri

No 7. novembra interesenti dažādās Latvijas pilsētās varēs noskatīties mūziķa Arstarulsmirus pirmo stand-up comedy izrādi “Iekšējās balsis”.

“Jau Gustavo laikā, iedvesmojies gan no krieviski, gan angliski runājošu humoristu priekšnesumiem, ar publiku mēģināju komunicēt stand-up comedy manierē,” saka Arstarulsmirus. Šodien viņš piedāvā pilnmetrāžas stand-up comedy izrādi.

”Man ir 36 gadi, un es arvien biežāk pamanu, ka sarunu biedri izvēlas mani uzrunāt uz “jūs”. Līdz šim es to uztvēru kā cieņas izpausmi, taču pēdējā laikā man šķiet, ka viņi vienkārši mani uzrunā daudzskaitlī,” stāvizrādi ”Iekšējās balsis” komentē Arstarulsmirus.

“Iekšējās balsis” ir humoristisks, pašironisks monologs par cilvēka iekšējās pasaules daudzslāņainību. Stāvizrādes pamatā ir kuriozi un pārpratumi, kas rodas vienmēr pretrunīgā, bet ne vienmēr sakarīgā iekšējā dialoga rezultātā.

”Pat tik klasiskā situācijā, kad kāds man jautā Kā iet?, un es zinu, ko atbildēt, man prātā tomēr atskan Bet ja nu viņš patiešām neatceras, kā iet, kā staigāt?” stāsta Arstarulsmirus. ”Ja lasot šo aprakstu, jūsu iekšējās balsis kaut ko protestē, neklausieties tajās, labāk nāciet un paklausieties manējās!”

Stāvizrādes notiks:

  • 7. un 8. novembrī Rīgā kino “Splendid Palace”,
  • 6. decembrī Cēsu “Vidzemes koncertzālē”,
  • 11. decembrī Liepājas olimpiskā centra “Rožu zālē”,
  • 20. decembrī Ventspilī teātra namā “Jūras vārti”.

Līdz pirmizrādei notiks vairākas darba izrādes: 14. septembrī kafejnīcā “Vest” un 30. septembrī klubā “Piens”, kas definējamas kā publiski mēģinājumi, kuru ietvaros autors kopā ar skatītājiem testēs gala izrādē iekļaujamo materiālu.

Darba izrāžu uzdevums ir intīmā un atvērtā komunikācijā ar skatītājiem pārbaudīt darba materiālu, lai rezultātā taptu jau auditorijas izvērtēts un autora izrediģēts stāstījuma monologs, kas tiks prezentēts pirmizrādē, 7. novembrī.

Biļetes nopērkamas Ekase.lv un k/t “Splendid Palace” kasē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas