Ar Spanovskim veltītu koncertu Dailes teātris slēgs sezonu

0 komentāri

2014./2015. gada sezonu Dailes teātris noslēgs ar koncertu Hameleona rotaļas – Spanovska ballīte 10., 11. un 12. jūnijā, informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

No visa milzumlielā dziesmu daudzuma, ko savā teātra un koncertu dzīves laikā dziedājis aktieris Harijs Spanovskis, Spanovska ballītes veidotāji izvēlējušies tās, kas visvairāk uzrunā skatītājus un visbūtiskāk raksturo Hariju Spanovski, norāda L. Jakovļeva. ”No smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ…” koncertu, kas izskanēs divās daļās, raksturo tā veidotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncertu Hameleona rotaļas – Spanovska ballīte veido radošā grupa – Intars Rešetins, Artūrs Skrastiņš, Juris Vaivods, Mārtiņš Vilkārsis, Ilze Vītoliņa un Inga Krasovska.

Koncertā piedalīsies Olga Dreģe, Ieva Segliņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Sarmīte Rubule, Vita Vārpiņa, Kristīne Nevarauska, Artūrs Skrastiņš, Juris Frinbergs, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Gints Andžāns, Jānis Paukštello un Lauris Dzelzītis, kā arī bigbends Mirāža un Tautas deju ansamblis Rotaļa.

Koncertam 12. jūnijā sekos arī sezonas noslēguma balle.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas