Ar koncertu prezentēs izlasi Latvijas Punk/HC Nr. 7

0 komentāri
Ar koncertu prezentēs izlasi Latvijas Punk/HC Nr. 7
Publicitātes foto

Šajā nedēļas nogalē, 7. maijā, klubā Nabaklab ar grupu PND, Gateris, Leborio un Gene Kruppa koncertu tiks prezentēta septītā Latvijas Punk/HC mūzikas izlase, ko sastādījis rokgrupas Inokentijs Mārpls līderis Dambis.

Izlasē Latvijas Punk/HC Nr. 7 apkopotas 30 dziesmas. Tā kalpo kā retrospektīva un atskats uz pašmāju punk/hc skatuves aktivitātēm, skanējumu un pat novitātēm, reizē arī sava veida atskaite par punk mūzikas aktivitātēm Latvijā. Izlasē iekļautas plašāk zināmas grupas kā Zig Zag, PND, Inokentijs Mārpls, Zaķis, All Day Long, Jūdas Graši, kā arī mazāk zināmas vai pavisam jaunas grupas, starp tām – Morālā Ateja, Morāles Inkvizīcija, Spit It Out, Leborio, Līdz Pēdējam, Nekad, Anna Kijevā, The Panckas, Gene Kruppa. Lielākā daļa dziesmu ierakstītas laika periodā no 2013. līdz 2016. gadam, bet ir arī senāk ieskaņoti skaņdarbi. Piemēram, grupas Zig Zag dziesma Vai tev ir naids ierakstīta 1988. gadā. Izlasē pārstāvētās grupas galvenokārt nāk no Rīgas, bet ir arī grupas no Alūksnes, Smiltenes, Valmieras, Cēsīm, Ogres.

Izlasi apkopojis grupas Inokentijs Mārpls līderis, latviešu mūzikas raidījuma Bitīt Matos veidotājs radio Naba Raimonds Lagimovs jeb Dambis. ”Šī izlašu sērija ir sākta veidot 2002. gadā. Kopš iepriekšējās izlases izdošanas 2013. gadā bija sakrājies pietiekami daudz materiāla jaunajai izlasei,” komentē Latvijas Punk/HC Nr. 7 sastādītājs.

Izlases vāka zīmējuma autors ir mākslinieks Uģis Goba. Ierakstam pievienota grāmatiņa, kur pārskatāmā formā apkopota īsa informācija par izlasē iekļautajām grupām, tādējādi buklets nākotnē varētu kļūt par uzskatāmu Latvijas nekomerciālās mūzikas kustības liecību.

Sestdien, 7. maijā, klubā Nabaklab notiekošajā izlases prezentācijas koncertā uz skatuves kāps grupas PND, Gateris, Leborio un Gene Kruppa. Koncerta sākums plkst. 22:00, ieejas maksa – 2 eiro.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas