VIDEO: Aktiera Harija Spanovska dzīve un daiļrade iemūžināta grāmatā

2 komentāri
VIDEO: Aktiera Harija Spanovska dzīve un daiļrade iemūžināta grāmatā
Foto: LETA

Klajā nākusi žurnālistes Līgas Blauas grāmata Harijs Spanovskis. Nekas jau nebeidzas….

”Grāmatu biju norunājusi rakstīt kopā ar Hariju. Viņš zināja, ko grib izstāstīt no dzīvē nepateiktā. Viņš vēlējās pirmām kārtām stāstīt par lomām, ko dzīves laikā nospēlējis, jo nekad neviens par tām nejautā, visi vienmēr interesējas par viņa privāto dzīvi un sievietēm, bet teātris un lomas taču esot visa viņa dzīve,” stāsta grāmatas autore un žurnāliste Līga Blaua.

Harijs Spanovskis vēlējies, lai grāmatas autore uzraksta, ka viņš visupirms bija aktieris. Diemžēl viņš pēc mēneša aizgāja mūžībā, un Līgai Blauai grāmatu nācās rakstīt vienai.

No šodienas, 5. decembra, grāmata Harijs Spanovskis. Nekas jau nebeidzas… nopērkama lielākajās grāmatnīcās visā Latvijā.

Grāmatas atvēršanas pasākumā 4. decembrī Dailes teātrī klavieres spēlēja maestro Raimonds Pauls, un populārākās Harija Spanovska dziesmas dziedāja Dailes teātra dziedošie aktieri Olga Dreģe, Gints Grāvelis un Juris Frinbergs, kuriem Harija dzīvē katram bija sava nozīmīga loma.

Grāmata Harijs Spanovskis. Nekas jau nebeidzas… no 5. decembra pieejama lielākajās grāmatnīcās visā Latvijā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • elza
  0

  elza

  Paldies žurnālistei Līgai Blauai par lielisko grāmatu! Vienkārši un sirsnīgi uzrakstīta un atklāj aktieri pavisam savādāku nekā viņš bija daudzu priekšstatos. Izrādās, aiz mazliet ciniskā un pašpārliecinātā brunču mednieka tēla slēpās ļoti iejūtīgs, sirsnīgs un vienkāršs cilvēks...Ļoti ļoti žēl, ka viņa vairs nav...

  22.01.2015 10:59

 • zanis
  0

  zanis

  Patiesi žēl, ka grāmata top bez viņa.

  05.12.2014 16:35

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas