Aarzemnieku Jorans sakomponē dziesmu par godu Muzeju naktij

0 komentāri

Sen nekas par šo atraktīvo mūziķi nav dzirdēts, bet viņa fani var nebēdāt – pēc ilgiem laikiem Jorans Šteinhauers, kas pagājušajā gadā ar grupu Aarzemnieki pārstāvēja Latvija Eirovīzijā, nācis klajā ar jaunu dziesmu par godu rītvakar gaidāmajai Muzeju naktij.

Jestrās dziesmiņas galvenā doma ar dažādiem uzmundrinošiem saukļiem – visas durvis ir vaļā, makus atstājiet mājās, senie draugie tiekas u.c. – aicina cilvēkus apmeklēt šī gada Muzeju nakti, kas sola daudz un dažādas interesantas lietas no gandrīz visiem muzejiem Rīgā un daudziem visā Latvijā. Šajā dziesmā Jorans nedzied viens, bet gan meties duetā ar kādu meiteni vārdā Klinta. Tiekamies rītdien ielās! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas