A-ha pārsteidz ar jaunu albumu un koncertturneju

0 komentāri

Laba ziņa norvēģu popgrupas A-ha faniem. Piecus gadus pēc tam, kad kolektīvs paziņoja par muzikālās karjeras beigšanu un sarīkoja atvadu koncertturneju, grupa paziņojusi par jauna albuma klajā laišanu un jaunu koncertturneju.

Šogad aprit 30 gadi kopš A-ha pirmā albuma klajā laišanas un, lai arī grupa no faniem jau atvadījās 2010. gadā, tās sastāvu veidojošā trijotne izlēmusi, ka tas noticis pārāk ātri. Piektdien, 4. septembrī, klajā tiks laists A-ha jaunais albums Cast in Steel.

Tas būs grupas 10. studijas albums un pirmais kopš 2009. gada albuma Foot of the Mountain veiksmes.

Grupa A-ha tika nodibināta 80. gadu sākumā un kopš tā laika ir iepriecinājusi pasauli ar daudziem starptautiskiem hitiem – to vidū Take on Me, kas ir viņu visu laiku populārākā dziesma.

Vokālists Mortens Harkets atzīst, ka Take on me grupa ir spēlējusi līdz totālam riebumam, bet tagad nāksies kaut kā samierināties, ka to nāksies spēlēt atkal – jo publikai šī dziesma patīk joprojām.

Šomēnes A-ha sniegs pirmo koncertu Rock In Rio mūzikas festivālā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas