Kubasovai mīļotais uzdāvina lidojumu reaktīvajā lidmašīnā

4 komentāri
Kubasovai mīļotais uzdāvina lidojumu reaktīvajā lidmašīnā
TV3 publicitātes foto

TV šova Dejo ar zvaigzni 4 dalībniece modele un skaistumkaraliene Diāna Kubasova dzīves garšu ķer, nodarbojoties ar ekstrēmajiem sporta veidiem. Nesen skaistulei mīļotais puisis izdāvinājis ”nāves cilpu”, raksta žurnāls Kas Jauns.

Dalība dejošanas šovā Diānai Kubasovai sniedz adrenalīnu un piedzīvojumu garšu, un viņa izmanto karu iespēju izbaudīt elpu aizraujošas sajūtas. ”Mana stihija ir gaiss un augstums,” atklāj Diāna. Viņa vispatīkamākās sajūtas un reizē vislielākās bailes izjutusi, lecot ar gumiju no Siguldas vagoniņa. ”Ar gumiju pirmoreiz izlecu jau skolas laikā. Atceros, pirmajā reizē biju tā pārbijusies, ka kājas šķita kļuvušas stīvas. Stāvi tur lielā augstumā, un tad pēkšņi ir jāmetas ar lejā ar galvu uz leju! Ir jāieskrienas un jālec, nekādas ilgas domāšanas! Paša pirmajā reizē pieļāvu kļūdu, jo pirms lēciena vienreiz paskatījos lejā. Ar to pietika, lai ķermeni pārņemtu pārbīļa tirpas, un likās, ka sirds izlēks pa muti. Droši vien kritiena laikā biju aizturējusi elpu, lai gan īstenībā ir vēlams kliegt, jo tieši ar kliedzienu iespējams gūt vislabāko sajūtu no šā piedzīvojuma,” žurnālam Kas Jauns stāsta Diāna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēlāk Diāna gumijlēkšanas valdzinājumam nodevusies vairākkārt, bet neslēpj, ka baiļu sajūta ar katru nākamo reizi kļūst lielāka. ”Bet tieši tur jau ir tā sāls!” pauž Diāna un atklāj, ka pāris sekunžu ilgais brīvais kritiens ir lielisks veids, kā relaksēties. Asas izjūtas Diāna tvērusi arī Jelgavā, lecot ar izpletni no četru kilometru augstuma, un izmēģinājusi arī braucienu ar motodeltaplānu virs Daugavas Rīgā.

Neparastu dāvanu Diānai dzimšanas dienā pasniedzis mīļotais vīrietis Lauris Mežsargs. Zinot draudzenes aizraušanos ar asu izjūtu baudīšanu, viņš sagādājis iespēju doties 20 minūšu braucienā ar divvietīgu reaktīvo lidmašīnu virs Tukuma ārēm.

”Jau iesēžoties lidmašīnā, pārņēma tāda nereāla sajūta. Pēc instruktāžas mani piesprādzēja sēdeklim un abiem ar pilotu pāri galvai pārvilka stikla kupolu. Lai gan todien bija apmācies, jau pēc īsa brīža lidmašīna bija iztraukusies cauri mākoņiem, virs kuriem mūs izvizināja mežonīgā ātrumā, piedevām vēl metot tā sauktās “nāves cilpas”, dažādas figūras, izpildot manevrus un citus trikus. Ātrums sasniedza 800 km/ h, un gravitācijas dēļ ir milzīga slodze ķermenim,” stāsta Diāna, atzīstot, ka bailes nav jutusi, bet šis notikums viņas ikdienu ir darījis krāsaināku. ”Kamēr vēl nav bērnu, gribu vēl un vēl izbaudīt ekstrēmas lietas!” viņa pauž.

4 komentāri

TOP komentāri

 • E.R.E.T.S.E.
  +1

  E.R.E.T.S.E.

  28.02.2015 15:16

 • E.R.E.T.S.E.
  0

  E.R.E.T.S.E.

  Bet īdeāli nodejoja

  28.02.2015 15:13

 • E.R.E.T.S.E.
  0

  E.R.E.T.S.E.

  Laimīgā

  28.02.2015 15:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas