Končita sniedz koncertu Eiropas Parlamentā

0 komentāri

Eirovīzijas uzvarētāja Končita Vursta uzstājās Eiropas Parlamentā Briselē. Bārdainā dziedātāja ieradās ne tikai, lai sniegtu koncertu, bet galvenokārt, lai runātu par lesbiešu, geju un transpersonu tiesībām.

Dziedātāja ar savu koncertu uzstājās pusdienu pārtraukumā, un viņas koncertu noklausījās apmēram 2000 cilvēku, tostarp darbinieki, interni, apmeklētāji un garāmgājēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es neesmu politiķe, tikai dziedātāja,” teica Vursta. Pēc tam māksliniece uzstājās ar 15 minūšu garu runu, pieminot Eiropas vēsturi no Pirmā pasaules kara līdz Eirovīzijas konkursam, nonākot līdz secinājumam, ka toleranci un cieņu pelnījis ikviens cilvēks, raksta Vācijas portāls “dw.de”.

Daži deputāti, kuri redzējuši Končitas koncertu, izteikušies diezgan šokējoši: ”Tas var padarīt traku!” Cilvēku pūlī dziedātāju ar skaļām ovācijām atbalstīja Beļģijas Geju un lesbiešu tiesību aktīvisti, kas Končitu iedrošināja vēl aktīvāk paust savu viedokli.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas