Zvaigžņu kari tuvojas kases ieņēmumu rekordam

0 komentāri

Pasaulē lielu ažiotāžu izraisījusī filma Zvaigžņu kari: Spēks mostas (Star Wars: The Force Awakens) izrādījusies arī ļoti ienesīga. Šobrīd ASV tā tuvojas jauniem kases ieņēmumu rekordiem.

Zvaigžņu karu franšīzes jaunākās epizodes kases ieņēmumi Jaungada nedēļas nogalē ASV sasniedza 88,3 miljonus dolāru, strauji tuvojoties kinolentes Avatars kases ieņēmumu rekordam. Avatara kopējie ieņēmumi no biļešu pārdošanas ASV kinoteātros bija 760,5 miljoni dolāru, savukārt tikai pagājušajā mēnesī iznākusī Star Wars filma ASV jau nopelnījusi 740,4 miljonus dolāru (680 miljonus eiro).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Globālajā kases ieņēmumu topā Star Wars: The Force Awakens ierindojas sestajā vietā. Līdz šim filmas kopējie kases ieņēmumi ir apmēram 1,5 miljardi dolāru (1,4 miljardi eiro). Domājams, ka tuvākajās dienās kinolente apsteigs Fast & Furious 7 (Ātrs un bez žēlastības 7) un The Avengers (Atriebēji), kļūstot par ceturto ienesīgāko filmu kino vēsturē.

Pagājušajā nedēļas nogalē otrā pelnošākā kinolente bija komēdija Daddy’s Home (Tētuku kari) par patēvu, kuram jādzīvo bērnu īstā tēva ēnā. No piektdienas līdz svētdienai tās ieņēmumi ASV kinoteātros sasniedza 29 miljonus dolāru (26,6 miljonus eiro).

Trešo vietu ieņem amerikāņu režisora Kventina Tarantīno jaunākais vesterns The Hateful Eight (Pretīgais astotnieks) ar 16,2 miljoniem dolāru (14,9 miljoniem eiro).

Foto: Zvaigžņu karu bums pasaulē

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas