Uz ekrāniem nonākusi filma par ogļraču izglābšanu

0 komentāri

Kinokompānija Warner Bros piedāvā jaunāko drāmu ar Holivudas zvaigznēm galvenajās lomās. Filma 33 (The 33) balstīta uz patiesiem notikumiem par 33 ogļraču izglābšanu Čīlē pirms pieciem gadiem.

2010. gadā visā pasaulē cilvēki pie saviem televizoriem sekoja līdzi, kā Čīlē pēc trīs mēnešu ilgušas operācijas tika izglābti 33 pazemē iesprostotie ogļrači. Toreiz to daudzi sauca par brīnumu, jo izdevās izcelt visus nelaimē nonākušos vīrus, bet ogļračus dzimtenē sveica kā varoņus. Piecus gadus vēlāk par šo stāstu ir uzņemta filma, kas šonedēļ Holivudā piedzīvojusi pasaules pirmizrādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Galvenās lomas filmā 33 atveido Antonio Banderas, Džuljeta Binoša, Kote de Pablo un Lū Dimonds Filips.

Kā raksta The Hollywood Reporter, filmas scenāriju sāka rakstīt vēl trīs nedēļas pirms glābšanas operācijas noslēguma, kad visus ogļračus veiksmīgi izcēla no pazemes, taču tad vēl nebija zināms, kā šī krīze beigsies. Par laimi, visus veiksmīgi izcēla, un filmas autori kinolentē iekļāva arī dokumentālus kadrus no ogļraču izcelšanas.

FOTO: filmas 33 pirmizrāde Holivudā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas