Troņu spēles zvaigzne startē šausmu filmā Mežs

0 komentāri

Pasaulslavenā Fudzi kalna pakājē esošais Pašnāvnieku mežs kļuvis par šausmu filma Mežs (The Forest) centrālo vietu. Filma uz kinoekrāniem Latvijā iznāks nākamā gada sākumā.

Pasaulslavenā Fudzi kalna pakājē atrodas Aokigahara jeb Pašnāvnieku mežs, kur jau gadsimtiem ilgi dodas dzīvē jēgu zaudējušie, lai izbeigtu savu dzīvi. Jaunā amerikāniete Sāra dodas turp, lai meklētu noslēpumaini pazudušo dvīņu māsu. Viņu turp pavada Japānā ilgu laiku dzīvojošais Aidens, kurš piestrādā kā meža gids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neskatoties uz to, ka Sāra vairākkārt tika brīdināta, lai nenovirzās no tūristu takas, viņa nepaklausa un dodas meklēt māsu dziļi mežā. Lai noskaidrotu, kas noticis ar māsu, Sārai nāksies sastapties ne tikai ar spīdzinātajām un nolādētajām dvēselēm, kuras mežā ir zaudējušas dzīvību, bet arī ar kaut ko vēl bīstamāku un ļaunāku. Vai Sārai izdosies uzzināt, kas notika ar viņas māsu, vai arī viņu piemeklēs zudušo dvēseļu liktenis?

Filmas režisors ir Džeisons Zada un galvenās lomas filmā atveido kulta seriāla Troņu spēles zvaigzne Natālija Dormere (Bada spēles: Zobgaļsīlis. 1. un 2. daļa un Kapteinis Amerika: Pirmais atriebējs), Teilors Kinejs (Atriebība sieviešu gaumē, Slepenā operācija 30 pēc pusnakts un Austrumu dēka) un Japānas kino zvaigzne Jukijaši Ozava.

Video: filmas treileris

Režisors: Jason Zada
Producents: Lawrence Bender, Andrew Pfeffer, David S. Goyer, Len Blavatnik, Aviv Giladi, David Linde, Tory Metzger
Scenārija autors: David S. Goyer, Sarah Cornwell, Nick Antosca, Ben Ketai
Aktieri: Natalie Dormer, Taylor Kinney

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas