Trillera Saules apžilbinātie režisors iedvesmu smēlies leģendārajā filmā Baseins

0 komentāri

Filma Saules apžilbinātie (A Bigger Splash) ir žilbinošs un juteklisks iekāres, greizsirdības un rokenrola portrets uz Vidusjūras fona.

Filma Saules apžilbinātie ir par slavenību pāra, pazīstamas rokzvaigznes un režisora, atvaļinājumu un atveseļošanos saules lutinātā un nomaļā Itālijas salā. Atpūtnieku idilliskais miers tiek negaidīti iztraucēts, ierodoties rokzvaigznes bijušajam mīļākajam ar meitu. Tikšanās, kas uzjundī kaislības un greizsirdību, kļūst bīstama visiem iesaistītajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas režisoram Lukam Gvadanjīno un aktrisei Tildai Svintonei šis jau ir otrais kopprojekts. Aktrise filmējās režisora 2009. gada filmā Es esmu mīlestība ( I am Love), kas bija nominēta Kinoakadēmijas balvai Oskars par labākajiem kostīmiem.

Filma veidota, iedvesmojoties no 1969. gada Žaka Dereja filmas Baseins (La Piscine/ The Swimming Pool). Filmas oriģinālajam nosaukumam A Bigger Splash ir tiešs sakars ar slavenā popart mākslinieka Deivida Hokneja tāda paša nosaukuma gleznu. Kaut sākotnēji bija iecerēta šī atsauce, vēlāk filmas veidotājiem nācās izņemt kadrus no Teita galerijas, kur šis darbs atrodas patlaban.

Filmu Saules apžilbinātie kinoteātros Latvijā izrādīs no 18. marta.

Foto

Video: filmas treileris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas