Traģikomēdiju Ne savā dabā izrādīs īpašos seansos Rīgas kinoteātros

0 komentāri

Rīgas Starptautiskajā kinofestivālā sevi pieteikusī režisora, scenārija autora un galvenās lomas atveidotāja Ūles Jēvera (Ole Giæver) traģikomēdija Ne savā dabā šonedēļ tiks izrādīta ierobežotā seansu skaitā kinoteātros Kino Citadele, K.Suns un Kino Bize.

Filmas galvenais varonis Martins, zēniska izskata trīsdesmitgadnieks, dodas nedēļas nogales skrējienā kalnos. Taču no domām aizbēgt nav iespējams, un, tāpat kā daudzi no mums, Martins nespēj vienkārši BŪT, neanalizējot savas attiecības ar sievu un mazo dēlu, apnikumu darbā, gruzdošo atsvešinātības sajūtu… Liekas, kaut kas ir neatgriezeniski zudis un rodas vēlme rīkoties drastiski…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Norvēģu multitalanta Ūles Jēvera vienkāršais, humora pilnais un dziļi personīgais stāsts rezonē ar ikvienu, kurš nonācis emocionālās krīzes priekšā un spiests atšķetināt sava prāta samezglojumus. Filma saņēmusi apbalvojumus arī Berlīnes un Tronheimas kinofestivālos.

Filmas seansi k/t Kino Citadele: forumcinemas.lv/Event/301743

Filmas seansi k/t K.Suns: bezrindas.lv/lv/kino/ksuns-kinogalerija/ne-sava-daba

Filma k/t Kino Bize no piektdienas, 30. oktobra: kinobize.lv

Skaties filmas treileri!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas