Tests: Kas būs Tavs ierocis Bada spēlēs?

1 komentārs

Nav viena pareizā veida, kā izdzīvot Bada spēlēs, un tieši tas padara šo triloģiju tik interesantu. Šis tests palīdzēs Tev noskaidrot, kāda būs tava stratēģija un vai tā izrādīsies veiksmīga! Turklāt no visiem testa dalībniekiem izlozēsim 4 biļetes divām personām uz jaunāko Bada spēles filmu Zobgaļsīlis. 2.daļa.

Iespēja tikt pie kinobiļetēm kinoteātrī Cinamon būs visiem, kuri līdz šā gada 23. novembrim būs izpildījuši testu un dalījušies ar savu rezultātu kādā no sociālajiem tīkliem – Draugiem.lv, Facebook vai Twitter. Uzvarētājus paziņosim 24. novembrī.

Atceries! Jau no 18. novembra Latvijas kinoteātros sāk izrādīt rakstnieces Sūzenas Kolinsas romāna Bada spēles ekranizējuma noslēdzošo daļu.

Noslēdzošā Bada spēļu filma Bada spēles: Zobgaļsīlis. 2. daļa ir  2015.gada nogales visgaidītākā kinolente. Par to liecina uzņēmuma Piedmont Media Research veikts pētījums. Aptaujā piedalījās vairāk nekā 3000 respondenti, kuriem tika lūgts novērtēt no nulles līdz tūkstot punktiem šogad gaidāmās filmas. Bada spēles ar 514 punktiem ierindojās pirmajā vietā. Tas ir visaugstākais rādītājs visas aptaujas veikšanas vēsturē. Iepriekšējais rekordists bija filma Atriebēji: Ultrona laikmets, kas ieguva 509 punktus.

Noskaties epizodi no jaunākās Bada spēļu filmas!

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Tagad lasi 10 faktus par Bada spēlēm, kurus, visticamāk, nezināji!

Foto: EPA/SCANPIX

Foto: EPA/SCANPIX

1 komentārs

TOP komentāri

  • inese
    +1

    inese

    Man šī filma ļoti iepatikās ...nevaru sagaidīt turpinājumu viņai

    12.11.2015 07:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas