Tarantīno Pretīgais astotnieks piedzīvos Latvijas pirmizrādi

0 komentāri

Trešdien, 6. janvārī, plkst. 20.30 kinoteātrī Kino Citadele notiks Kinoblogeri piedāvā īpašais pirmizrādes seanss Kventina Tarantīno jaunākajai filmai Pretīgais astotnieks (The Hateful Eight).

”Visiem ir zināms teiciens “Kā jauno gadu sāksi, tā pavadīsi”, tāpēc arī Kinoblogeri ir nolēmuši gadu sākt uz daudzsološas nots, kas, cerams, nozīmēs to, ka arī viss 2016. gads tiks pavadīts lielisku filmu pārbagātībā. Janvāris sev līdzi ir atnesis kādu patiešām gaidītu kino ”gardumu” – Kventina Tarantīno jaunāko veikumu The Hateful Eight. Daudz netrūka, lai šī filma vispār skatītājiem ietu gar degunu pēc skaļās un skandalozās scenārija noplūšanas internetā, bet beigu beigās Kventins tomēr nolēma, ka stāsts ir pelnījis nonākt uz lielā ekrāna,” teic Kinoblogeri.lv pārstāvis Sergejs Timoņins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas darbība risinās ASV pēc Pilsoņu kara. Leģendārais mednieks par atlīdzību Džons Ruts konvojē noziedznieci Deiziju uz Redroku, lai tur viņai spriestu tiesu par slepkavību. Pēc tam, kad, satiekot vēl dažus ceļiniekus, viņus pārsteidz sniega vētra, kompānijai nākas meklēt patvērumu meža būdā, kur viņus jau sagaida visai raiba sabiedrība vēl četru cilvēku sastāvā. Pamazām rodas aizdomas, ka šī tikšanās nav bijusi nejauša un katram no astotnieka ir savi pavisam nopietni iemesli šeit atrasties.

Foto

Kventins Tarantīno intervijās vairākkārt ir teicis, ka savā karjerā plāno uzņemt tikai 10 filmas, un šis zīmīgais skaitlis tuvojas vēja spārniem, tāpēc katra Tarantīno filma ir notikums. Šāda filma nebūtu iedomājama bez fantastiska aktieru sastāva, un, lai nu kurš, bet Tarantīno prot tādu sagādāt – filmā redzēsim Tarantīno biežāko kino kompanjonu Semjuelu L. Džeksonu, Kurtu Raselu, Dženiferu Džeisoni Lī, Timu Rotu, Maiklu Madsenu, Brūsu Dernu un daudzus citus. Mūziku filmai ir sarakstījis neviens cits kā leģendārais Enio Morikone.

”Filmu tās īpašajā 70 mm versijā diemžēl Latvijā neredzēsim, bet tas ir labs iemesls uzzināt, kas tad tas ir par zvēru un kas tam ir vēderā – tam būs veltīta pirmsfilmas prezentācija,” norāda S. Timoņins.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas