Tarantīno atlikušas vairs tikai divas filmas, ko uzņemt

0 komentāri

Losandželosā pirmizrādi piedzīvojusi kulta režisora Kventina Tarantīno jaunākā filma. Vesterna noskatīšanās prasīs īpašu pacietību, jo filma Naidīgais astotnieks (The Hateful Eight) ilgst vairāk nekā trīs stundas.

Naidīgais astotnieks ir astotā režisora filma. Tarantīno solījis pēc 10 filmu uzņemšanas beigt savu karjeru. Pirmizrādē Losandželosā režisors skaidroja, ka visdrīzāk pēc tam viņš rakstīs noveles vai strādās teātrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vesterna Naidīgais astotnieks darbība norisinās pēc pilsoņu kara. Cenšoties nogādāt sagūstītu slepkavu tiesas priekšā, galvenie varoņi spiesti nelielā būdiņā patverties no sniega vētras. Taču drīz vien viņi atklāj, ka svešiniekiem, kuri viņus tur sagaida, nav viesmīlīgu nodomu.

Aktieru sastāvā ir Brūss Derns, Semjuels L. Džeksons, Maikls Madsens, Kurts Rasels un Ambera Tamblina. Džeksons spēlē noziedznieku ķērāju pret atlīdzību, savukārt Rasels un Derns iejutušies Amerikas Konfederācijas ģenerāļu lomās, Madsens atveido kovboju, bet Tamblina – gūstekni.

Foto: Tarantīno un citas zvaigznes uz sarkanā paklāja

Video: filmas treileris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas