Saša Barons Koens izsmej Donaldu Trampu

0 komentāri

Slavenais komiķis Saša Barons Koens ir kļuvis par vienu no skaļākajiem ekscentriskā ASV prezidenta kandidāta Donalda Trampa kritiķiem. Pat savā jaunākajā kino darbā komēdijā Spiegs kļūdas pēc komiķis parāda savu nesaudzīgo attieksmi pret republikāņu kandidātu, ieviešot filmā epizodi, kur Donalds Tramps tiek aplipināts ar HIV.

Kolorītā komēdija Spiegs kļūdas pēc (Grimsby), kas jau vairākas nedēļas ar panākumiem tiek demonstrēta arī Latvijas kinoteātros, ir izpelnījusies daudzu kinoskatītāju sajūsmu. Atsauksmes sociālajos tīklos liecina, ka Donaldam Trampam neglaimojošās epizodes dēļ ASV kinoteātros cilvēki pat mēdz celties kājās un aplaudēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr filmas scenārija autors un galvenās lomas atveidotājs Saša Barons Koens intervijās un filmas neskaitāmajās pirmizrādēs turpina uzsvērt, ka Donalds Tramps ir ”demagogs ar cāļa lieluma smadzenēm”. Pagaidām gan ekscentriskais miljardieris nav reaģējis uz britu komiķa apvainojumiem.

Foto

Ekscentriskā komēdija Spiegs kļūdas pēc vēsta par izveicīgu britu slepeno aģentu Sebastianu, kuram pēkšņi uzrodas neaptēsts brālis Nobijs. Viņš, atšķirībā no apsviedīgā Sebastiana, ir prasts futbola līdzjutējs no nabadzīgas Anglijas zvejnieku mazpilsētas Grimsbijas. Par nelaimi brāļu tikšanās brīdis sakrīt ar svarīgu uzdevumu Sebastiana spiega dzīvē, tāpēc pasaules glābšanas misijā viņam nākas iesaistīt arī savu neaptēsto brāli.

Britu komiķis un aktieris Saša Barons Koens, kurš ir pazīstams kā ekscentrisko Borata un Ali Džī tēlu radītājs, ir ne vien komēdijas Spiegs kļūdas pēc scenārija autors un galvenās lomas atveidotājs, bet arī producents. Viņa kolēģi uz ekrāna ir tādas ievērojamas kino zvaigznes kā Marks Strongs, Penelope Krusa, Aišla Fišere un Rebela Vilsone.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas