Romāna Nodevējs mūsu gaumē ekranizācija jau drīzumā uz lielajiem ekrāniem

0 komentāri

Spiegu trilleris Nodevējs mūsu gaumē veidots pēc bestsellera Skārdnieks, Drēbnieks, Zaldāts, Spiegs autora Džona Lekarē romāna Our Kind of Traitor motīviem.

Vienkāršs angļu pāris, baudot brīvdienas Marakešā, sadraudzējas ar harizmātisku un ekstravagantu krievu, nenojaušot, ka viņš atmazgā naudu krievu mafijai. Kad Dima palūdz pārim nogādāt slepenu informāciju Britu Slepenajam Dienestam, Perijs un Geila nokļūst bīstamā spiegu un politisko intrigu virpulī. Pāris ir spiests doties bīstamā ceļojumā caur Parīzi un Londonu, slēpjoties Franču alpos, līdz galu galā piespiežot viņus sadarboties ar nežēlīgu un apņēmīgu angļu valdības MI6 aģentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filma veidota pēc bestsellera Skārdnieks, Drēbnieks, Zaldāts, Spiegs autora Džona Lekarē romāna Our Kind of Traitor motīviem.

Spiegu trillerī galvenās lomas atveido Jūens Makgregors (Neiespējamais, Rēgu rakstnieks), Stellans Skarsgārds (Atriebēji, Meitene ar pūķa tetovējumu), Demians Luiss (populārajā TV seriālā Homeland) un Naomi Harisa (zināma pēc Bonda filmām Spectre, Operācija: Skyfall).

Trilleri Nodevējs mūsu gaumē (Our Kind Of Traitor) Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 13. maijā.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: John Le Carré, Susanna White
Producents: Simon Cornwell, Stephen Cornwell, Gail Egan
Scenārija autors: John Le Carré, Hossein Amini
Aktieri: Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, Damian Lewis

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas