Robertsa un Anistone satiekas jaunā filmā

0 komentāri

Holivudā notikusi pirmizrāde filmai Mātes diena (Mother’s Day), kurā redzamas tādas zvaigznes kā Džūlija Robertsa un Dženifera Anistone. Filmas režisors ir Garijs Maršals, kuram šī nav pirmā sadarbība ar Robertsu.

Holivudas veterāns, kinorežisors Gerijs Maršals ir spēlējis būtisku lomu Džūlijas Robertsas karjeras veidošanā – viņa filma Jaukā sieviete (Pretty Woman) 1990. gadā padarīja Robertsu par pasaules mēroga slavenību. Maršala jaunākajā filmā Mātes diena līdzās Robertsai redzama arī Dženifera Anistone, Keita Hadsone un Džeisons Sudeikis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filma ir stāsts par vairākām iedragātām ģimenēm, kuru ceļi krustojas Mātes dienā. Džūlijas Roberstas tēls ir Miranda, sieviete kas savu dzīvi veltījusi karjerai, vientuļā māte Sendija, kuru atveido Dženifera Anistone, bet Džeisona Sudeika atveidotais tēls audzina divas meitas.

Līdzās jau minētajiem aktieriem filmā redzams arī Timotijs Olifants, Brita Robertsone un Šeja Mičela.

Filma uz kinoekrāniem nonāks jau šomēnes.

Foto: filmas pirmizrāde

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas