Roberts de Niro neķītrībās “pārsit” savu dēlu

0 komentāri

Amerikāņu kinozvaigzne Roberts de Niro septiņdesmit divu gadu vecumā ticis pie neparastas lomas – viņš Dena Meizera komēdijā Neķītrais opis (Dirty Grandpa) atveido pagalam nenogurdināmu un uz ballītēm kāru vectēvu.

Džeisons jau pēc nedēļas precēsies ar sava priekšnieka valdonīgo meitu un kļūs par advokātu biroja līdzīpašnieku. Tomēr gaidāmās kāzas draud izjukt, kad paraugzēnam Džeisonam nākas pavadīt savu balamutīgo vectēvu Diku pavasara brīvdienās. Un tas nozīmē trakulīgas studentu ballītes, bāra kautiņus un neaizmirstamu karaokes vakaru, jo Diks ir apņēmies dzīvot ar pilnu krūti un vēlas, lai Džeisons turētu viņam līdzi. Galu galā, piedzīvojuši neprātīgāko ceļojumu dzīvē, ”neķītrais” vectēvs un viņa ”pareizais” mazdēls atklāj, ka var daudz mācīties viens no otra un izveidot saikni, kādas viņiem līdz šim nav bijis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neparastās komēdijas režisors ir Dens Meizers (Trakais pirmais gads). Galvenajās lomās divkārtējais Oskara laureāts Roberts de Niro (Optimista stāsts, Krusttēvs) un Zaks Efrons (Atkal 17, Talismans), bet otrajā plānā spēlē Džuliana Hjū (Mūžīgi roks), Obrija Plaza (Ar ko pārgulēt), Dermots Malronijs (Astrāls: Sākums) un Ādams Pallijs (Ar ko pārgulēt).

Filma pirmizrādi Latvijā piedzīvos 22. janvārī.

Video: filmas treileris

Režisors: Dan Mazer
Producents: Barry Josephson, Bill Block, Anton Lessine, Sasha Shapiro
Scenārija autors: John Phillips
Aktieri: Robert DeNiro, Zac Efron, Julianne Hough, Aubrey Plaza

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas