Ridlijs Skots piedāvā jaunu fantastiskas filmu

0 komentāri

Maijā uz lielajiem ekrāniem iznāks filma Vienādie (Equals), kurā galvenās lomas atveido Kristena Stjuarte un Nikolass Hoults, bet filmas producents ir Holivudas leģenda Ridlijs Skots.

Nākotnē utopiskā sabiedrībā, kur cilvēku emocijas ir izskaustas, katra indivīda dzīve rit mierā un saticībā. Uzrodoties jaunam vīrusam, Silasa dzīve kardināli izmainās. Līdz ar inficēšanos viņš kļūst par izstumto. Viņa eksistencei atkal parādās jēga, kad viņš sastop Niju, kas savu slimību ir pamanījusies noslēpt no apkārtējiem. Lai izdzīvotu, viņiem ir jābēg, kopā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmā galvenās lomas spēlē kulta aktrise Kristena Stjuarte (Ultraamerikāņi, Zils-Marijas mākoņi un filmu Krēsla sērija) un Holivudas uzlecošā zvaigzne Nikolass Hoults (Trakais Makss: Skarbais ceļš, filmu X-cilvēki sērija un Piebeidz savus draugus). Filmas producents ir Holivudas leģenda Ridlijs Skots (Marsietis, filmu Svešie sērija un Promitejs).

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 20. maijā.

Foto

Video

Režisors: Drake Doremus
Producents: Ridley Scott, Lee Jae Woo, Andrew C. Robinson, Russell Levine, Pyung-ho Choi
Scenārija autors: Nathan Parker
Aktieri: Kristen Stewart, Nicholas Hoult, Jacki Weaver, Bel Powley

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas