Noskaties seriāla X-faili jaunākās sezonas treileri, kurā tiek atklāts vairāk nekā jebkad iepriekš!

0 komentāri

Tuvojas 24. janvāris – diena, kad visā pasaulē seriāla X-faili cienītāji varēs gavilēt, jo klajā nāks kulta seriāla jaunākā sezona. Lūk, vēl viens treileris, kurā var gūt lielisku priekšstatu par to, ko tad varam sagaidīt no jaunākajām sērijām.

Tā patiesi ir patiesība – Foksu Malderu un Danu Skaliju apvienos vēl vismaz uz sešām sērijām, lai atklātu tumšākos un mistiskākos noslēpumus, kuros nereti atbildīgie ir tie, kas nav no šīs pasaules…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ir pagājuši 13 gadi kopš seriāls X-faili rādīja savu pēdējo sezonu, taču uz to režisors atbild pavisam vienkārši: ”Pieņemsim, ka tā vienkārši bija ilga pauze!” Šā kulta lente savā pastāvēšanas vēsturē saņēmusi 16 (!) Emmy apbalvojumus un piecus Zelta globusus, tāpēc tā atsākšanās tiek gaidīta ar lielu sajūsmu un nepacietību. Nācis klajā arī seriāla treileris, kas piedāvā nelielu ieskatu tajā, kas gaidāms jaunākajās sērijās!

Foto: ieskaties seriāla X-faili jaunākās sezonas kadros

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas