Noskaties epizodi no tik ļoti gaidītās Bada spēļu jaunās filmas

0 komentāri

Jau nākamnedēļ, 18. novembrī, Latvijas kinoteātros nonāks jaunākā filma no Bada spēļu sērijas – Zobgaļsīlis 2. daļa. Šī ir viena no gaidītākajām filmām šogad. Gaidot šo notikumu, piedāvājam tev iespēju noskatīties epizodi no gaidāmās filmas Bada spēles: Zobgaļsīlis 2. daļa.

Par to, ka noslēdzošā Bada spēļu filma Bada spēles: Zobgaļsīlis. 2. daļa ir 2015. gada nogales visgaidītākā kinolente, liecina uzņēmuma Piedmont Media Research veikts pētījums. Aptaujā, kurā piedalījās vairāk nekā 3000 respondenti, kuriem tika lūgts novērtēt no nulles līdz tūkstoš punktiem šogad gaidāmās filmas, Bada spēles ar 514 punktiem ierindojās pirmajā vietā.

Tas ir visaugstākais rādītājs visas aptaujas veikšanas vēsturē. Iepriekšējais rekordists bija filma Atriebēji: Ultrona laikmets, kas ieguva 509 punktus.

Bet tagad skaties epizodi no Bada spēles: Zobgaļsīlis 2. daļa!

Un šeit arī filmas treileris!

Tāpat neizmirsti arī piedalīties konkursā, kurā vari laimēt biļetes uz filmu

Savukārt šeit vari lasīt 10 interesantus faktus par gaidāmajām Bada spēlēm

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas