Noskaidrotas arī gada sliktākās filmas un aktieri

0 komentāri

ASV Kinoakadēmijas Oskara balvu pasniegšanas priekšvakarā tradicionāli tiek noskaidrotas arī gada sliktākās filmas un aktieri. Aizvadītās nedēļas nogalē notikušajā zelta Aveņu balvu pasniegšanā dominēja filma Greja 50 nokrāsas.

Tā dēvēto Avenes godalgu piešķir ar Kinoakadēmiju nesaistīta komiteja, kurā ir gandrīz 950 biedru no vairāk nekā 20 valstīm. Komitejā var iestāties ikviens, kas ir gatavs maksāt biedru naudu, kas sākas no 40 dolāriem gadā. Šogad apbalvošanas ceremonijā dominēja divas filmas – Greja piecdesmit nokrāsas un Fantastiskais Četrinieks. Abas filmas savā starpā dalīja ne tik prestižo gada sliktākās filmas titulu, savukārt abi Greja piecdesmit nokrāsu galvenie aktieri – Džeimijs Dornans un Dakota Džonsone saņēma ne vien gada sliktākā aktiera un aktrises titulu, bet arī gada sliktākā aktieru pāra godu. Greja piecdesmit nokrāsas saņēma aveni arī par gada sliktāko scenāriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par sliktāko aktrisi otrā plāna lomā balvu saņēma Keilija Kuoko par lomu filmā Alvins un burunduki: Diženais burunduļojums. Savukārt par sliktāko aktieri otrā plāna lomā balvu saņēma Edijs Redmeins par tēlojumu zinātniskās fantastikas sāgā Jupiteras ceļš.

Zelta avenes pasniedz kopš 1980. gada. Tās veidotas kā prestižās”Oskaru”ceremonijas parodija. “Uzvarētājiem” tiek pasniegtas golfa bumbiņas lieluma avenes, kas nopūstas ar zelta krāsu. To vērtība ir aptuveni pieci dolāri.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas